The group stage
10 June, 22:00: France – Romania – group A
11 June, 16: Albania – Switzerland – group A
11 June, 19:00: Wales – Slovakia – group B
11 June, 22:00: England – Russia – group B
12 June, 16:00: Turkey – Croatia- group D
12 June, 19:00: Poland – Northern Ireland – group C
12 June, 22:00: Germany – Ukraine – group C
13 June, 16:00: Spain – Czech Republic – group D
13 June, 19:00: Ireland – Sweden – group E
13 June, 22:00: Belgium – Italy – group E
14 June, 19:00: Austria – Hungary – group F
14 June, 22:00: Portugal – Iceland – group F
15 June, 16:00: Russia – Slovakia – group B
15 June, 19:00: Romania – Switzerland- group A
15 June, 22:00: France – Albania – group A
16 June, 16:00: England – Wales – group B
16 June, 19:00: Ukraine– Northern Ireland – group C
16 June, 22:00: Germany – Poland – group C
17 June, 16:00: Italy – Sweden – group E
17 June, 19:00: Czech Republic – Croatia – group D
17 June, 22:00: Spain – Turkey – group D
18 June, 16:00: Belgium – Ireland – group E
18 June, 19:00: Iceland – Hungary – group F
18 June, 22:00: Portugal – Austria – group F
19 June, 22:00: Switzerland – France – group A
19 June, 22:00: Romania – Albania – group A
20 June, 22:00: Slovakia – England – group B
20 June, 22:00: Russia – Wales – group B
21 June, 19:00: Northern Ireland – Germany- group C
21 June, 19:00: Ukraine- Poland- group C
21 June, 22:00: Croatia – Spain – group D
21 June, 22:00: Czech Republic – Turkey – group D
22 June, 19:00: Hungary – Portugal – group F
22 June, 19:00: Iceland – Austria – group F
22 June, 22:00: Sweden – Belgium – group E
22 June, 22:00: Italy – Ireland – group E
Play -off
1/8 финала
25 June, 16:00: the 2-nd place in group A – the 2 place-nd in group C – Match 1
25 June, 19:00: the first place in group B – the 3-rd place in group A/C/D – Match 2
25 June, 22:00: the first place in group D – the 3-rd place in group B/E/F – Match 3
26 June, 16:00: the first place in group A – the 3-rd place in group C/D/E – Match 4
26 June, 19:00: the first place in group C – the 3-rd place in group A/B/F – Match 5
26 June, 22:00: the first place in group F – the 2-nd place in group E – Match 6
27 June, 19:00: the first place in group E – the 2-nd place in group D – Match 7
27 June, 22:00: the 2-nd place in group B – the 2-nd place in group F – Match 8
1/4 final
30 June, 22:00: The winner of the match 1 – The winner of the match 3
1 July, 22:00: The winner of the match 2 – The winner of the match 6
2 July, 22:00: The winner of the match 5 – The winner of the match 7
3 July, 22:00: The winner of the match 4 – The winner of the match 8
1/2 final
6 July, 22:00: The winner of the match 1/4f – The winner of the match 1/4f – ½ f 1
7 July, 22:00: The winner of the match 1/4f 3 – The winner of the match ¼ 4 – ½ 2
The final
10 July, 22:00: The winner of the match ½ f 1 – The winner of the match ½ 2
Групповой этап (время начала матчей – киевское)
10 июня, 22:00: Франция – Румыния – группа A
11 июня, 16:: Албания – Швейцария – группа A
11 июня, 19:00: Уэльс – Словакия – группа B
11 июня, 22:00: Англия – Россия – группа B
12 июня, 16:00: Турция – Хорватия – группа D
12 июня, 19:00: Польша – Северная Ирландия – группа C
12 июня, 22:00: Германия- Украина – группа C
13 июня, 16:00: Испания – Чехия – группа D
13 июня, 19:00: Ирландия – Швеция – группа E
13 июня, 22:00: Бельгия – Италия – группа E
14 июня, 19:00 : Австрия – Венгрия – группа F
14 июня, 22:00: Португалия – Исландия – группа F
15 июня, 16:00: Россия – Словакия – группа B
15 июня, 19:00: Румыния – Швейцария – группа A
15 июня, 22:00: Франция – Албания – группа A
16 июня, 16:00: Англия – Уэльс – группа B
16 июня, 19:00: Украина – Северная Ирландия – группа C
16 июня, 22:00: Германия – Польша – группа C
17 июня, 16:00: Италия – Швеция – группа E
17 июня, 19:00: Чехия – Хорватия – группа D
17 июня, 22:00: Испания – Турция – группа D
18 июня, 16:00: Бельгия – Ирландия – группа E
18 июня, 19:00: Исландия – Венгрия – группа F
18 июня, 22:00: Португалия – Австрия – группа F
19 июня, 22:00: Швейцария – Франция – группа A
19 июня, 22:00: Румыния – Албания – группа A
20 июня, 22:00: Словакия – Англия – группа B
20 июня, 22:00: Россия – Уэльс – группа B
21 июня, 19:00: Северная Ирландия – Германия – группа C
21 июня, 19:00: Украина- Польша – группа C
21 июня, 22:00: Хорватия – Испания – группа D
21 июня, 22:00: Чехия – Турция – группа D
22 июня, 19:00: Венгрия – Португалия – группа F
22 июня, 19:00: Исландия – Австрия – группа F
22 июня, 22:00: Швеция – Бельгия – группа E
22 июня, 22:00: Италия – Ирландия – группа E
Плей-офф
1/8 финала
25 июня, 16:00: Второе место в группе A – Второе место в группе C – Матч 1
25 июня, 19:00: Первое место в группе B – Третье место в группе A/C/D – Матч 2
25 июня, 22:00: Первое место в группе D – Третье место в группе B/E/F – Матч 3
26 июня, 16:00: Первое место в группе A – Третье место в группе C/D/E – Матч 4
26 июня, 19:00: Первое место в группе C – Третье место в группе A/B/F – Матч 5
26 июня, 22:00: Первое место в группе F – Второе место в группе E – Матч 6
27 июня, 19:00: Первое место в группе E – Второе место в группе D – Матч 7
27 июня, 22:00: Второе место в группе B – Второе место в группе F – Матч 8
1/4 финала
30 июня, 22:00: Победитель матча 1 – Победитель матча 3 – ЧФ1
июля, 22:00: Победитель матча 2 – Победитель матча 6 – ЧФ2
2 июля, 22:00: Победитель матча 5 – Победитель матча 7 – ЧФ3
3 июля, 22:00: Победитель матча 4 – Победитель матча 8 – ЧФ4
1/2 финала
6 июля, 22:00: Победитель ЧФ1 – Победитель ЧФ2 – ПФ1
7 июля, 22:00: Победитель ЧФ3 – Победитель ЧФ4 – ПФ2
Финал
10 июля, 22:00: Победитель ПФ1 – Победитель ПФ2
Груповий етап
10 червня 22:00: Франція – Румунія – група A
11 червня, 16: Албанія – Швейцарія – група A
11 червня, 19:00: Уельс – Словаччина – група B
11 червня, 22:00: Англія – Росія – група B
12 червня, 16:00: Туреччина – Хорватія – група D
12 червня, 19:00: Польща – Північна Ірландія – група C
12 червня, 22:00 Німеччина – Україна – група C
13 червня, 16:00: Іспанія – Чехія – група D
13 червня, 19:00: Ірландія – Швеція – група E
13 червня, 22:00: Бельгія – Італія – група E
14 червня, 19:00: Австрія – Угорщина – група F
14 червня, 22:00: Португалія – Ісландія – група F
15 червня, 16:00: Росія – Словаччина – група B
15 червня, 19:00: Румунія – Швейцарія – група A
15 червня, 22:00: Франція – Албанія – група A
16 червня, 16:00: Англія – Уельс – група B
16 червня, 19:00: Україна – Північна Ірландія – група C
16 червня, 22:00 Німеччина – Польща – група C
17 червня, 16:00: Італія – Швеція – група E
17 червня, 19:00: Чехія – Хорватія – група D
17 червня, 22:00: Іспанія – Туреччина – група D
18 червня, 16:00: Бельгія – Ірландія – група E
18 червня, 19:00: Ісландія – Угорщина – група F
18 червня, 22:00: Португалія – Австрія – група F
19 червня, 22:00: Швейцарія – Франція – група A
19 червня, 22:00: Румунія – Албанія – група A
20 червня, 22:00: Словаччина – Англія – група B
20 червня, 22:00: Росія – Уельс – група B
21 червня, 19:00: Північна Ірландія – Німеччина – група C
21 червня, 19:00: Україна – Польща – група C
21 червня, 22:00: Хорватія – Іспанія – група D
21 червня, 22:00: Чехія – Туреччина – група D
22 червня, 19:00: Угорщина – Португалія – група F
22 червня, 19:00: Ісландія – Австрія – група F
22 червня, 22:00: Швеція – Бельгія – група E
22 червня, 22:00: Італія – Ірландія – група E
Плей-офф
1/8 фіналу
25 червня, 16:00: Друге місце в групі A – Друге місце в групі C – Матч 1
25 червня, 19:00: Перше місце в групі B – Третє місце в групі A / C / D – Матч 2
25 червня, 22:00: Перше місце в групі D – Третє місце в групі B / E / F – Матч 3
26 червня, 16:00: Перше місце в групі A – Третє місце в групі C / D / E – Матч 4
26 червня, 19:00: Перше місце в групі C – Третє місце в групі A / B / F – Матч 5
26 червня, 22:00: Перше місце в групі F – Друге місце в групі E – Матч 6
27 червня, 19:00: Перше місце в групі E – Друге місце в групі D – Матч 7
27 червня, 22:00: Друге місце в групі B – Друге місце в групі F – Матч 8
1/4 фіналу
30 червня, 22:00: Переможець матчу 1 – Переможець матчу 3 – ЧФ1
1 липня, 22:00: Переможець матчу 2 – Переможець матчу 6 – ЧФ2
2 липня, 22:00: Переможець матчу 5 – Переможець матчу 7 – ЧФ3
3 липня, 22:00: Переможець матчу 4 – Переможець матчу 8 – ЧФ4
1/2 фіналу
6 липня, 22:00: Переможець ЧФ1 – Переможець ЧФ2 – ПФ1
7 липня, 22:00: Переможець ЧФ3 – Переможець ЧФ4 – ПФ2
Фінал
10 липня, 22:00: Переможець ПФ1 – Переможець ПФ2