Через глобальне потепління світова економіка втрачатиме $2 трлн на рік
21.07.2016
СТРІЛЯНИНА В МЮНХЕНІ: 10 ВБИТИХ І 16 ПОРАНЕНИХ
25.07.2016

Нове життя старих джинсів

Джинси – річ незамінна, а тому вона є в кожному гардеробі. Купивши нові брюки, ми без жалю прощаємося зі старими й викидаємо їх на смітник. Іноді, звичайно, джинси можуть стати другою шкірою, і прощатися з ними ми не збираємося. Ну й нехай колір уже не той або в стегнах малуваті, зате улюблені, рідні й такі дружні джинси. Не прагнете розставатися з річчю, що полюбилася?

938715

 Усе, що вам знадобиться для створення веселеньких джинсів – це небагато натхнення, різнобарвні серветки (імпортні із квіточками або іншими цікавими орнаментами), фарби для розпису по тканині й клей для декупажу по тканині (можна придбати в будь-якому магазині по рукоділлю). Знімаємо верхній (кольоровий) шар серветки, вирізуємо, що сподобалися візерунки й починаємо клеїти їх на джинси. На місце приклеювання акуратно наносимо клей, потім прикладаємо серветку, чекаємо, коли вона просочиться й дуже обережно розгладжуємо її краї. Зверху серветкового орнаменту наносимо два шари клею й залишаємо сохнути на добу. Після цього можна розфарбувати джинси. Наприклад, якщо ви приклеїли квіти, зеленою фарбою можна намалювати зелень або дерева. Для того, щоб закріпити малюнок і серветки після повного висихання тканини потрібно пропрасувати її з виворітної сторони гарячою праскою 7-10 хвилин ( без пари). Джинси можна стирати, але не в гарячій воді. Таким чином, можна прикрасити тільки кишені, низ штанів або ж зробити цікаву декупажну аплікацію по всій поверхні штанів. До малюнка можна додати стрази або незвичайні ґудзики.

veliki09

Якщо не хочеться возитися із клеєм і ножицями, беріть на озброєння голку. У моді всім відомий з дитинства тамбурний шов, а, виходить, настав час згадати шкільні уроки праці. Можна вишити тільки кишені або прикрасити бічні рядки штанів. Для більшого ефекту можна використовувати яскраві жовтогарячі або золоті нитки. Перетворити звичайні джинси в яскраве й цікаве вечірнє вбрання допоможе мереживо або стрази. З термо страз різного розміру можна зробити на джинсах малюнок зоряного неба. Можна вирізати із тканини зірку й пришити її до джинсів, закріпивши на ній стрази.

Chto_mozhno_sdelat_iz_starih_dzhinsov_dlya_detej-9

Якщо ж джинси відновленню не підлягають, можна зробити з них веселі серветки для столу. Для їхнього виготовлення нам знадобляться старі джинси, різнобарвні ґудзики й контрастні із джинсами нитки. Розкладаємо джинси й викроюємо з холош рівні квадрати. Бажане, щоб задня кишеня джинсів потрапила в один з таких квадратів. По краях серветок робимо подвійний рядок і такими ж контрастними нитками декоруємо саму кишеню. Таку серветку можна використовувати як кишеню для записок на дачі або навіть зробити з неї сумочку для дитини. Інші серветки прикрашаємо ґудзиками й рядком. Можна розпушити краї серветок і зробити на них аплікації на кухонну тему. Усе. Оригінальні серветки готові. Це під силу будь-якій жінці, а от маючи деяку навичку роботи на швейній машині, зі старих джинсів можна зшити модну сумку або навіть спідницю.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *