У Сирії збили російський Мі-8: загинули п’ятеро
01.08.2016
Протест водіїв автобусів призвів до хаосу в Каракасі
26.09.2016

Суд у Лозанні отримав 11 апеляцій щодо відсторонених спортсменів

Спортивний арбыітражний суд в Лозанні (CAS) отримав 11 апеляцій на рішення щодо відсторонення спортсменів від Олімпіади у Ріо через допінг.

Зокрема скарги подали 17 російських веслувальники та три плавці, а також команда важковаговиків.

Апеляцію російських важковаговиків розглядатимуть у середу. А у вівторок очікується рішення по справі плавців та гребців.

Причиною відсторонення команди стали численні випадки порушення антидопінгових правил, повідомила раніше прес-служба IWF.

“Репутація важкої атлетики як виду спорту багато разів і на багатьох рівнях серйозно постраждала від дій російських спортсменів, тому відповідне покарання було застосоване для того, щоб зберегти статус спорту”, – йшлося у повідомленні IWF.

24 липня Міжнародний олімпійський комітет (МОК) ухвалив рішення не усувати всю збірну Росії від участі в Олімпіаді в Ріо, попри твердження ВАДА про те, що в Росії з 2011 по 2015 роки під контролем держави спортсмени вживали допінг, а спортивні чиновники допомагали їм це приховувати.

МОК надав право міжнародним федераціям самостійно вирішити долю спортсменів, проте заборонив допуск в Ріо тим російським спортсменам, які вживали допінг, а також тим, хто був згаданий у доповіді ВАДА про допінг-махінації в Росії.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *