Українська «зелена» енергетика робить перші кроки до сталого розвитку Після
26.01.2017
Канадський посол позитивно оцінив реформу української поліції
31.01.2017

Скасовано спеціальну сертифікацію на ввезені авто з-за кордону

Міністерство інфраструктури видало наказ, за ​​яким українці зможуть простіше оформити сертифікат на електрокари, що ввозяться із США та інших країн, що не входять до ЄС. У цих автомобілях більше не доведеться робити заміну ременів безпеки або стекол.

Раніше для багатьох любителів електрокарів було справжньою проблемою ввезти машину до України, наприклад, з Америки. Потрібно було пройти обов’язкову процедуру сертифікації. Причина цього — в різниці стандартів ЄС і США. В Америці не проводять випробування машинних стекол на удар або колірну ідентифікацію. Але це роблять у країнах ЄС.

Через різницю стандартів щодо ременів безпеки, скла і світла, потрібно було робити заміну цих деталей на аналоги, які відповідають вимогам.

Тепер для всіх електромобілів, які ввозяться з-за кордону, буде дійсний сертифікат їхніх країн-виробників і ЄС. Цей указ поширюється не тільки на електрокари, але й на всі серійні машини, пише на своїй сторінці у «Фейсбук» керівник робочої групи МІУ Олег Назаренко.

Яку перевагу це дає автолюбителям? Наприклад, в автомобілі американського виробництва не доведеться робити заміну компонентів, залишається тільки відрегулювати протитуманні фари і додаткові поворотники.

Раніше «Велика Епоха» повідомляла, що країни ЄС планують повністю відмовитися  від використання автомобілів з ДВС і перейти на «зелені» електрокари вже до 2030 року. А українські інженери розробляють двигуни для екологічно чистих авто, які працюють на біометані.

Джерело: велика епоха

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *