На Львівщині з’являться найсучасніші смарт-сервіси для городян
23.01.2017
Найбільші у світі за версією Книги рекордів Гіннеса
23.01.2017

Дівчинка 10 років — приклад волонтерам

Хейлі Форт з Бремертона штату Вашингтон — добра дівчинка, яка в свої 10 років робить більше, ніж деякі дорослі волонтери.

Одного разу Хейлі з мамою зустріли на вулиці безхатченка на ім’я Едвард. Маленька Хейлі дуже засмутилася, дізнавшись, що в нього немає даху над головою. Їй дуже захотілося допомогти Едварду. Мати не могла відмовити доньці у проханні якось допомогти безхатченку і погодилася нагодувати його обідом.

Відтоді Хейлі вирішила у свій вільний час допомагати нужденним людям.

Так у неї з’явилася мрія — створити город, де вона зможе вирощувати овочі та ягоди, а потім використовувати продукти, щоб годувати бідних.

Батьки Хейлі підтримали ініціативу дочки: виділили місце для саджанців і допомогли створити сторінку Hailey’s Harvest («Урожай Хейлі») у «Фейсбуці», де дівчинка змогла ділитися тим, що вона робить і як просуваються її справи.

Хейлі разом з матір’ю звернулася до місцевої благодійної організації і отримала грант, який дав їй можливість здійснити свою мрію — заснувати свій власний город і сад.

Благодійниця веде строгий облік пожертвувань на сторінці Hailey’s Harvest. Щомісяця вона ставить собі план за обсягами виробництва харчових продуктів.

Хейлі розуміла, що, крім їжі, у людини повинен бути і дах над головою. Вона вирішила у вільний час будувати маленький мобільний притулок для Едварда. На будівництво будиночка її надихнула стаття про проблеми бездомних у Сіетлі.

Дівчинка потім захотіла зробити більше — створити так званий Тент-Сіті — містечко, відведене спеціально для тих, у кого немає дому. Як повідомлялося на сторінці у «Фейсбуці», Хейлі хоче побудувати близько 10 подібних будиночків.

Але поки за підтримки своїх батьків і чуйних людей, які надали допомогу грошима, Хейлі до осені 2015 року побудувала тільки один такий будинок. У маленькому будиночку, схожому на іграшковий, цілком може поміститися доросла людина. Каркас будинку зібрано з піддонів, встановлено надійну підлогу, стіни утеплено матеріалом з перероблених старих джинсів та обшито гіпсокартоном, у будинку надійний дах, є одне вікно, двері та замок.

Проте, коли будинок було вже побудовано, Хейлі не змогла знайти Едварда. Тоді вона вирішила знайти когось іншого, хто потребує житла. На сторінці Хейлі у «Фейсбуці» написано, що, можливо, вона надасть цей будиночок як безпечний тимчасовий притулок для жінок, які зазнають домашнього насильства.

Крім вирощування продуктів і зведення будинку-притулку, вона взяла участь в акції з купівлі подарунків на день народження дітям, чиї батьки через фінансові труднощі не можуть цього зробити самі. Вона пожертвувала на цю акцію 1200 доларів, які їй раніше подарувала організація Newton Kindness Organization в якості нагороди за активну благодійну діяльність.

Піклуючись про те, щоб діти взимку всі були тепло одягнені, вона почала збір курток. У грудні 2015 року вона зібрала 109 курток і віддала їх дітям свого регіону.

Джерело: велика епоха

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *