Маленька дівчинка врятувала 60 тисяч африканців
26.01.2017
Українська «зелена» енергетика робить перші кроки до сталого розвитку Після
26.01.2017

Вигидні придбання в online-магазинах США

Любите набувати товар через інтернет-магазини США? Напевно, ви хочете, щоб вашу покупку доставили із США до України максимально швидко, безпечно та за прийнятну ціну. Але якщо ви ніколи набували товари в онлайн-магазинах, ми можемо надати вам можливість зануритися в цей світ шопінгу.

Якщо вам необхідна доставка з США, звертайтеся на наш сайт easyXpress.com.ua.

Ми володіємо достатнім досвідом доставки посилок з Америки в Україну. Нами розроблено власну унікальну систему з метою оптимального виконання ваших бажань. Величезна кількість споживачів наших послуг і доставлених посилок переконливо обґрунтовують якість нашої роботи.

Тепер інформація про те, як здійснювати покупки на Ebay.

Пройшовши реєстрацію на Ebay, вкажіть адресу доставки товару, отриману після реєстрації на EasyXpress. Крім того, необхідно приєднати платіжну картку до PayPal. На всі дії ви витратите не більше чверті години. Після цього можна починати покупки.

Яким чином купувати на Ebay?

1. Buy it now — миттєва покупка. Після натискання цієї кнопки біля товару, онлайн-магазин повторно поставить питання про вашу впевненість вибору саме цієї продукції.

2. Bid ― означає ставку. Оскільки Ебей  відомий як аукціон, то це досить поширений метод придбання товарів. Продавцем запропоновано найнижчу вартість, а споживачеві роблять свої пропозиції. Є можливість налаштування автоматичних ставок, позначивши максимум, який ви можете віддати за даний продукт. Таким чином, стежити за ходом аукціону не виникає потреби, тому що він може тривати не один день і закінчення його може потрапити на досить незручний час. Найчастіше товар, що запропоновано на аукціоні можна знайти на Ebay, і придбати через Buy it now.

3. Offer — пропозиція. Порівняно новий метод, який не часто використовується. Швидше за все, це прекрасна можливість реалізувати непопулярну продукцію. Продавець надає клієнту можливість запропонувати ціну.

Досить мріяти про джинси Levi’s або кеди Converse за доступними цінами, замовте їх на EasyXpress і вже через декілька днів вони будуть у вас! З EasyXpress оперативна доставка з Америки стає реальною.

Ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб споживачі наших послуг були задоволені. Завдяки нашій роботі доставляти посилки з США можливо швидко і доступно!

Джерело: велика епоха

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *