Незвичайні люди: Родина виховує 7 ВІЛ-інфікованих дітей
23.01.2017
Вигидні придбання в online-магазинах США
26.01.2017

Маленька дівчинка врятувала 60 тисяч африканців

На своєму сайті дев’ятирічна Рейчел Беквіс з Сіетла просила, щоб замість іграшок на день народження їй дарували гроші. Вона мріяла врятувати хоча б 15 жителів Африки, які потребують чистої води. Трагічна смерть маленької Рейчел обірвала її мрію, але велике серце надихнуло на добрі вчинки сотні людей.

Одного разу в школу, де вчилася Рейчел, приїхав керівник благодійного фонду. Він показав фільм про те, як люди в Африці через брак чистої води п’ють воду з калюж. Він розповів, що брудна вода викликає в африканців хвороби, і вони вмирають. Слова про те, що через брак чистої води можуть померти 4,5 тисячі дітей, викликали у дівчинки співчуття.

В інтернеті вона створила сторінку, щоб зібрати гроші на будівництво колодязів для збору дощової води з системою фільтрації. Вона вірила, що її мрія збудеться.

Але грошей зібрати вона не встигла. 20 липня 2011 відбулася велика автокатастрофа, в якій зазнало аварію 20 машин, і серед пасажирів опинилася і Рейчел зі своїми рідними. Дівчинку відправили в реанімацію, де лікарі три дні боролися за її життя. Проте врятувати дитину не вдалося.

Ця історія облетіла спочатку Сіетл, потім всю країну, а далі поширилася за її межами. Багатьох людей зворушив вчинок дівчинки, і вони вирішили здійснити її бажання. Через пару тижнів було зібрано вже 400 тисяч доларів, а ще через якийсь час — $980 тисяч. Ось так смерть маленької дівчинки допомогла врятувати від спраги 60 тисяч чоловік в Африці.

Кампанія Рейчел зі збору коштів стала найбільшою в історії діяльності благодійного фонду «Charity: water» [«Благодійність: вода» — прим.ред.], Який фінансує будівництво в Африці комунікацій і забезпечує населення чистою водою.

Мрія Рейчел Беквіс змусила замислитися мільйони людей. Адже всього за дев’ять років свого життя маленька дівчинка з великим серцем допомогла врятувати десятки тисяч людей і надихнула на добрі вчинки весь світ.

Джерело: велика епоха

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *